Přihlaste se k odběru novinek

Přidal jsem do pravého sloupce možnost přihlásit se k odběru novinek na email. Nebudu vám zde tupě nabízet nějakou knížku o pěti stránkách, jen abych dostal váš email. Také vás nebudu spamovat novými články.

Radši vám slíbím, že vám s předstihem pošlu novinky, které zveřejním třeba později na blogu, anebo také ne. Zákulisní informace, které nemůžu veřejně napsat na blog, protože by to ihned vyhledávače zaindexovaly. Také vám čas od času zašlu zajímavé statistiky z různých odvětví, které mi projdou rukama a byla by škoda se o ně nepodělit.

Chcete 20% slevu na mou knihu?
Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU
V září vyjde má kniha o affiliate marektingu pro obchodníky. Pokud ji chcete získat s 20% slevou, tak vložte svůj email do políčka vpravo.

Například tento pátek vám zašlu statistiky, jak si vedou affiliate programy využívající AffilBox, kolik si v průměru vydělají partneři a jaký podíl objednávek tvoří ty z affiliate programu. Takže pokud vás tyto čísla zajímají, tak neváhejte a koukejte se přihlásit.

Takže šup vyplnit jméno a email ať už jste tam ————–>

 

 

O autorovi Mário Roženský

fotoNa internetu podnikám již 6 let. Z toho poslední dva roky se zabývám popularizací affiliate marketingu v Čechách a vývojem SaaS aplikací. Často také o affiliate přednáším a pořádám Affiliate školení. Pokud se chcete dozvědět informace ze zákulisí mého podnikání, které nikdy veřejně na blogu nenapíšu, přihlašte se k odběru novinek níže, nebo si mě přidejte na sociálních sítích.
Chci novinky ze zákulisí:

7 komentářů

 • Škoda že to pak nezveřejníš všechno, takhle budu muset rušit odběr rss

 • Proč rušit odběr RSS? Já tam právě nebudu posílat nové články. Ale věci, které nechci zveřejňovat. Nebo to jsou věci, které by nemusely být zaindexované ve vyhledávačích. Takže nic rušit nemusíš :-D.

 • Tak mario jsem tam:) uz se nemuzu dockat na ty zajimavosti.

 • Počkej si na pátek a statistiky :-D

 • Přihlášeno. Jsem zvědavý na obsah.

 • Ahoj,
  Tvůj web a informační hodnota všech příspěvků je velice přínosná a rád bych se stal odběratelem tzv. „zákulisních novinek“

  Děkuji

 • Michale, přidal jsem tě na seznam odběratelů

Komentáře